Účtovník/čka

M+K Červený, s.r.o.

Miesto práce
Ul. 1. mája, Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď, príp. dohodou.
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda od 1200€/ mesiac (TPP - plný úväzok) podľa skúseností uchádzača, na živnosť od 1500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva.
Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.

- flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie, pravidelné školenia

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich uvedené kritériá, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

- znalosť zákona o účtovníctve a účtovných postupov
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, systematickosť
- skúsenosť s prácou v systéme MoneyS3 výhodou, nie však podmienkou
Praktická skúsenosť s vedením účtovníctva min. 3 rokov nutná.

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom PC a externým vedením účtovníctva.
ID: 4477710  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac