Reagujte bez životopisu

Strojník - zemné práce

M & G Classic Chrome & Cars, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.Osobné ohodnotenie v závislosti od predošlých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjaj s nami stabilnú spoločnosť zameranú na zemné výkopové práce a  manipuláciu s materiálom:

  • vedenie a obsluha zemných strojov a mechanizmov,
  • vykonanie stavebných prác podľa pokynov stavebného majstra,
  • kontrola prevádzkyschopnosti vozidla a hlásenie prípadných porúch,
  • vykonávanie jednoduchých opráv a údržby stroja a mechanizmu,
  • dodržiavanie pracovného rozvrhu.

Získate stabilný pracovný pomer na dobu neurčitú v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti.

Pracujete s tímom skúsených odborníkov, ktorí Vám pomôžu rozvíjať Vaše schopnosti a zručnosti

Práca s perspektívou dlhodobej spolupráce.

Práca počas celého roka v okolí prevádzky bez zbytočného cestovania.

Férový a otvorený prístup vedenia spoločnosti.

Zabezpečujeme pravidelné školenia a zvyšovanie kvalifikácie.

Mzda vyplatená vždy včas.

Zadarmo parkovacie miesto v priestoroch firmy.

Dochádzkové prémie a hodnotiaci bonus.

Ostatné zamestnanecké výhody a benefity.

Miesto výkonu práce je v okolí sídla prevádzky MECHRENT - Vráble, bližšie bude špecifikované na pohovore.

Ak sme vzbudili Tvoj záujem, tešíme sa na Tvoju žiadosť, ktorú nám e-mailom zašli na adresu: info@mechrent.sk . Kontaktovať Ťa budeme telefonicky.

Zároveň ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov.

Za svoj úspech vďačíme všetkým našim zamestnancom, ktorých podporujeme lebo ich baví rásť spolu s nami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na kolesových a pásových bagroch - podmienka.

Vodičský preukaz skupiny B a C.

  • prax s hydraulickou rukou
  • prax s kontajnerovým hákovým naťahovákom
  • zdravotná spôsobilosť vodiča
  • preukaz zdvíhacích zariadení - hydraulická ruka
  • preukaz obsluhy stavebných strojov
  • preukaz viazača bremien
  • manuálna a remeselná zručnosť
  • časová flexibilita a schopnosť pracovať samostatne, zodpovedne, svedomite a dôsledne

Sme spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 2003. Našou špecializáciou je povrchová úprava rôznych kovových dielov, chrómovaním.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4852730  Dátum zverejnenia: 12.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.