Junior PPC specialist

M.digital, s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1700 €, podľa skúseností a pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú hviezdu online marketingu, ktorá porastie spolu s nami. Nemusíš ňou byť už dnes. Zatiaľ ti stačí reálna prax a skúsenosti s PPC kampaňami v Google a Facebook platformách, chuť poznávať svet online marketingu, ochota posúvať sám seba a kampane do nekonečna a ešte ďalej. Zvyšok príde sám.

Tvoja náplň práce bude:
- Práca s reklamným systémom Google Adwords (po novom Google Ads) – návrh, plánovanie, vytváranie, reporting a optimalizácia kampaní
- Práca s Facebook Business Manager – návrh, plánovanie, vytváranie, optimalizácia a reporting kampaní
- Práca s Google Tag Manager a Analytics - všetko, čo robíme, pravidelne vyhodnocujeme na základe vopred stanovených KPIs
- Vytváranie prezentácií a reportov, práca s dátami
- Dáme ti priestor pre vzdelávanie a napredovanie

Ďalšie aktivity ktoré robíme:
- Vytváranie online marketingových stratégií
- Správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram)
- Onpage SEO
- Grafika a kreatíva
- Tvorba webstránok
- E-mailové newslettre
- Konzultácie, tréningy, workshopy

Čo u nás môžeš očakávať:
- Rastúcu spoločnosť, ktorú môžeš zásadne formovať
- Uvoľnenú atmosféru
- Podporu v osobnom raste, školenia, vstupy na konferencie
- Flexibilný pracovný čas (8 hodín denne)

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám spolu so životopisom aj zhodnotenie tvojich predchádzajúcich skúseností. Aká bola tvoja náplň práce? Na čom si pracoval / pracovala? Ako vyzeral tvoj priemerný pracovný deň? Radi si to prečítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

M.digital pomáha klientom rásť pomocou online marketingu už viac ako 7 rokov. Špecializujeme sa na performance kampane, všetky rozhodnutia realizujeme na základe dát a nebojíme sa prichádzať s novými (aj nepohodlnými) riešeniami.

Medzi našich klientov patria napríklad Hurricane Factory, FutbalTour, Planeat, EMPIRE, Baueria a propagujeme aj rôzne koncerty a eventy (Eros Ramazzotti, HAUSER, Calum Scott a ďalšie).

Približne tretinu našich kampaní realizujeme v zahraničí.
ID: 3446432  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1700 €, podľa skúseností a pracovných výsledkov