Opravár šperkov / Technik šperkov

M-CENA, spol. s r.o.

Miesto práce
Šustekova 1, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do našej opravárenskej dielne v zabehnutej veľkoobchodnej firme.
Pracovná náplň spočíva v oprave našich produktov, tzn. šperky. Dielňa je plne vybavená všetkými prístrojmi.

Práca je vhodná aj pre šikovného človeka vyučeného/vyškoleného pre prácu s jemnou mechanikou.

Prax v oblasti opravovania šperkov veľkou výhodou.

Zľavy na firemné produkty.
Práca stabilne od 7:30 do 16:00 vo vykurovanom/klimatizovanom kľudnom priestore.
Ponúkame zaškolenie pracovníka v oblasti opravy šperkov.

Životopis s fotografiou prosíme zasielajte na doleuvedenú emailovú adresu. Viac informácií na tel. čísle 0903711466.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Opravár šperkov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Oprava hodiniek/šperkov

Počet rokov praxe

2

Mechanická zručnosť, precíznosť, šikovnosť.

Veľkoobchod s hodinárskym tovarom a oceľovými šperkami. Sme veľmi dobre zabehnutá slovenská firma s vyše 25 ročnou pôsobnosťou na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4759516  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac