Obchodný zástupca pre Maďarsko

M-CENA, spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej časti (1000€ ) + provízie z predaja (15%).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a ambiciózneho obchodného zástupcu pre hodinky a šperky, ktorý sa nebojí výziev a má dobrý vzťah k práci. Naša spoločnosť, ktorá úspešne funguje od roku 1994, M - CENA spol. s r.o. sa zaoberá veľkoobchodným predajom hodiniek a oceľových šperkov.

Vašou úlohou bude:
-Pravidelne navštevovať našich partnerov v danom regióne v hodinárstvach, klenotníctvach a zlatníctvach.
-Vašou úlohou bude prezentovať a predávať produkty spoločnosti a dosahovať predajné ciele.
-Vyhľadávanie nových zákazníkov, zastupovanie a úspešná prezentácia produktov našej spoločnosti.
-Sledovanie konkurencie, trendov na trhu, analýza trhu v regiónu a následné vyhodnocovanie.
-Vykonávanie administratívnych úkonov spojených s predajom, príprava reportov.

Váš región bude časť Maďarska, na cesty budete vyrážať spravidla na 4-5 dní (aj s prenocovaním).

Prax v oblasti obchodného zástupcu veľkou výhodou.
Nutnosť využívania vlastného auta.

-notebook
-zľavy na nákup firemného tovaru

Preferujeme bydlisko v blízkosti hraníc s Maďarskom alebo na južnom slovenskou(Štúrovo, Lučenec, Rimavská Sobota, Rožňava a okoloie).
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis aj s aktuálnou fotografiou na mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-vynikajúce obchodné zručnosti
-výrečnosť
-samostatnosť
-lojálnosť

Veľkoobchod s hodinárskym tovarom a oceľovými šperkami. Sme veľmi dobre zabehnutá slovenská firma s vyše 25 ročnou pôsobnosťou na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3207557  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac