Obchodní zástupca pre Maďarsko

M-CENA, spol. s r.o.

Miesto práce
Šustekova 1, Bratislava, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000€-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a ambiciózneho obchodného zástupcu pre hodinky a šperky, ktorý sa nebojí výziev a má dobrý vzťah k práci.

Vaša práca bude spočívať v navštevovaní našich stálych zákazníkov vo Vami zverenom regióne, tzn. hodinárstva a klenotníctva, kde budete prezentovať náš tovar a následne robiť objednávky. Zároveň Vašou úlohou bude vyhľadávanie nových zákazníkov a následná prezentácia našej firmy.

Váš región bude časť Maďarska, na cesty budete vyrážať spravidla na 4-5 dní (aj s prenocovaním).

Prax v oblasti obchodného zástupcu veľkou výhodou.

-služobné auto
-notebook
-mobilný telefón
-zľavy na nákup firemného tovaru
-fixný plat
-vynikajúce platové ohodnotenie

Preferujeme bydlisko v blízkosti hraníc s Maďarskom alebo na južnom slovenskou.
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis aj s aktuálnou fotografiou na mailovú adresu mcena@isternet.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-vynikajúce obchodné zručnosti
-výrečnosť
-samostatnosť
-lojálnosť

Veľkoobchod s hodinárskym tovarom a oceľovými šperkami. Sme veľmi dobre zabehnutá slovenská firma s vyše 20 ročnou pôsobnosťou na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 1
851 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3207557   Dátum zverejnenia: 12.12.2017