Reagujte bez životopisu

Zlievarenský pracovník - apretúrista/apretúristka

M-CAST s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
9.8.2021 prípadne dohodou
440 - 814 EUR/mesiachrubá mzda cca 814 ( základná mzda 440 € + 374 € prémie (85 % zo základnej mzdy) + rizikový príplatok cca 115 € mesačne + nadčasový príplatok 70 % z hodinového priemeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocou ručného náradia a strojného zariadenia na brúsenie odliatkov finalizuje povrch surového odliatku (odstraňuje otrepy, zabrusuje deliacu rovinu a pod.). Práca skôr vhodná pre ženu.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca na 2 pracovné zmeny (6.00-14.00, 14.00-22.00)
- príspevok na stravu, (teplý obed za 0,36 €)
- pitný režim (minerálne a iontové nápoje),
- dovolenkový bonus,
- vianočný bonus,
- možnosť využívania wellness služieb,
- atď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

bez praxe, zaučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- precíznosť,
- spoľahlivosť

Zlievareň M-CAST, s.r.o vznikla v roku 2007, sme dcérskou spoločnosťou nemeckej zlievarne MKB Metallguss GmbH, Eichstätt. Výrobným programom spoločnosti je odlievanie odliatkov zo zliatin medi a hliníka gravitačným spôsobom do kovových foriem. Výrobky nachádzajú uplatnenie v rôznych odvetviach priemyslu.
Už od svojho svojho vzniku je spoločnosť M-CAST každoročným rozširovaním výrobných kapacít a dopĺňaním strojového parku jedným zo stabilných a perspektívnych zamestnávateľov v okolí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4123592  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 440 EUR/mesiac