KLEMBER a SPOL, s.r.o. vedúci laborant

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacmesačná hrubá mzda pozostáva zo základnej mzdy 600 eur a pohyblivej zložky 230 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava degustácií nových a vybraných výrobkov,
- Príprava textovej časti obalových materiálov výrobkov,
- Zabezpečiť správny chod laboratória, dbať na správnosť vykonaných analýz,
zavedenie nových analýz,
- Objednanie spotrebného materiálu, potrebných chemikálií a živných pôd
do laboratória,
- Zabezpečiť povinné overenie použitých prístrojov,
- V prípade potreby zastupovať laborantku počas dlhšej dovolenky,
- Vykonať mikrobiologickú analýzu, odčítať vyrastené kultúry na Petriho
miskách.
- Archivácia hotových výrobkov a výsledkov analýz,
- Evidencia jedov, chemikálií a skla,
- Príprava a zaslanie vzoriek hotových výrobkov a vstupných surovín do
akreditovaného laboratória

- možnosť profesionálneho rastu

Svoje životopisy posielajte e-mailom na adresu: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti KLEMBER a SPOL, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmylse Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

minimálne 5 rokov
5

- požadované vzdelanie: úplné stredné odborné
vzdelanie potravinárskeho alebo chemického
smeru
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť 13. platu
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- práca v dobrom kolektíve

KLEMBER a SPOL, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výrobkov Bercoff Klember.

Adresa spoločnosti

KLEMBER a SPOL, s.r.o.
Jesenského 2
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Nabor
E-mail: poslať životopis
ID: 3912189  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac