Asistentka obchodného riaditeľa, obchodné oddelenie - marketing

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná hrubá mzda 500 + osobné ohodnotenie + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného asistenta obchodného riaditeľa. Očakávania:
- profesionálne vystupovanie
- príprava na obchodné stretnutia
- rokovania o spolupráci a dohodovanie (vyjednávanie) obchodných podmienok
- komunikácia s dodávateľmi
- zodpovednosť za plnenie potvrdených objednávok
- prijímanie a vyhodnocovanie požiadaviek pre nákup tovaru
- spracovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- evidovanie a archivácia dokumentov
- vypracovanie tabuľky, vyhodnotenie predajov
- reporting
- úlohy podľa pokynov nadriadeného
- efektívne riešenie problémov

- priestor pre rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov
- služobný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú ponuku. Vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.
Svoje životopisy posielajte e-mailom na adresu: angi@klember.sk
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti M.BER., s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmylse Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky praxe na pozíciu asistenta
Anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý
Aktívna znalosť Balíka MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Pohoda
Flexibilita, silné organizačné schopnosti, samostatnosť

Klember a spol s r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou výrobkov Bercoff Klember.

Adresa spoločnosti

M.BER. s.r.o.
Jesenského 2
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Nabor
Tel.: +421918713927
E-mail: poslať životopis
ID: 3414893   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hrubá mzda 500 + osobné ohodnotenie + prémie