KLEMBER a SPOL, s.r.o. Manažér výroby

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
19.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmesačná hrubá mzda pozostáva zo základnej mzdy 1.200 eur, osobné ohodnotenie a príplatky podľa ZP do 500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výroby balenia čaju, kávy a výrobkov zdravej výživy
- organizovanie práce mechnikov - vedúcich zmien
- zabezpečenie plnenia plánu výroby v predpísanom množstve a kvalite podľa noriem ISO

- príspevok na stravovanie
- 13. plat
- zabezpečíme ubytovanie

Svoje životopisy posielajte e-mailom na adresu: [email protected]
Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť KLEMBER a SPOL, s.r.o. spracovávala Vaše ochranné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

minimálne 5 rokov
5

- požadované vzdelanie vysokoškolské alebo stredné odborné technického smeru
- skúsenosti s vedením menších pracovných skupín
- spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh

KLEMBER a SPOL, s. r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa s výrobou výrobkov Bercoff Klember.

Adresa spoločnosti

M. BER spol. s r. o.
Jesenského 2
92901 Dunajská Streda
ID: 3405457  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac