Upratovač - Brigáda

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 25, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
V texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1/ Prijmeme na brigádu spoľahlivého pracovníka na obsluhu umývacieho automatu a upratovacie práce, počas čerpania PN-iek a dovoleniek kmeňových zamestnancov prevádzky.

Miesto výkonu práce: TERMINAL SHOPPING CENTER Banská Bystrica.

Dvojzmenná prevádzka.
Práca v dňoch: Pondelok - Nedeľa
Mzda : 3,20 €/hod. brutto;
Termín nástupu: Ihneď.

2/ Prijmeme na brigádu pracovníka na zbieranie odpadkov/papierov a čistenie priestorov a vysýpanie odpadkových košov v exteriéry.

Pracovná doba: 3 hodiny denne (19,00 - 22,00)
Mzda: 3,30 €/hod.
Termín nástupu: Ihneď

Pevná pracovná doba;
Veľmi dobré finančné nástupné ohodnotenie, s pravidelnou každoročnou valorizáciou;
Moderné pracovné vybavenie a technika v segmente CLEANING;
Estetické jednotné firemné ošatenie;
Profesionálne zaškolenie na prácu a obsluhu strojov, odborné školenia v oblasti OBP a PO;
Profesionálny, seriózny a ústretový prístup vedenia spoločnosti , vytváranie optimálnych pracovných podmienok k plneniu povinností;
Pravidelne vyplácaná mesačná mzda riadne a včas, v stanovených termínoch spoločnosti vždy najneskôr do 15 kalendárneho dňa v mesiaci;

Informácie o výberovom konaní

Obmedzený počet voľných pracovných pozícií na brigádu : 2

Prosíme záujemcov o uvedené pracovné pozície, aby posielali svoje žiadosti o prijatie a profesné životopisy vedeniu spoločnosti výhradne mailom. K osobnému pohovoru budeme kontaktovať /pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať stanovené podmienky a predpoklady.

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE !!!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

Požadujeme prax v poskytovaní upratovacích, čistiacich a dezinfekčných služieb v rozsahu 3 rokov. Výhodou je osobná skúsenosť práce s umývacím sedacím automatom a čistiacou technikou, prípadne osobnostný predpoklad zvládnutia obsluhy uvedenej techniky po odbornom zaškolení. Osobnostnou podmienkou/predpokladom pre prijatie je aj záujem dlhodobo a spoľahlivo pracovať v upratovacích, čistiacich a dezinfekčných službách.

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency , s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici, regionálnym zastúpením v Bratislave a v Prešove poskytuje komplexné služby v oblasti tzv. Facility Managementu (SBS, Upratovacie, čistiace a DDD služby, Informátorské služby & Správa registratúry, Technická správa a údržba budov a objektov) v rámci celej Slovenskej republiky, po dobu už viac ako 24 rokov. Spoločnosť je členom profesných združení SKSB (Slovenská komora súkromnej bezpečnosti) a SAFM (Slovenská Asociácia Facility Managementu) , spoločnosť má implementovaný a používa systém manažérstva kvality v zmysle EN ISO 9001:2015. Viac informácií o spoločnosti na www.major.sk;

Certifikáty:
Certifikát systému manažérstva kvality, v zmysle EN ISO 9001:2015;
SKSB Certifikát o členstve v profesnom združení 2017-2018;
SAFM Certifikát o členstve v profesnom združení 2018;
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017"
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017 - GOLD"
Certifikát "Dôveryhodná forma 2018 - ELITE"

INDEX PODNIKATEĽA 2016 : A+

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 25
974 05 Banská Bystrica
ID: 3157106   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V texte