Pracovník strážnej služby

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen - časť Lieskovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. prijme pre objekt vo Zvolene, brigádnikov do pozície "Pracovník strážnej služby". Výkon služieb sa realizuje formou denných a nočných zmien.
* Pondelok - Piatok nočné zmeny
* Sobota- Nedeľa, Štátny sviatok denné a nočné zmeny

Dôležité upozornenie !!!

Limitovaný počet voľných pracovných pozícií: 3

Žiadame uchádzačov o prácu, aby spoločnosť kontaktovali výhradne mailom, len v prípade vážneho záujmu o voľnú pracovnú pozíciu.
Požadujeme poslať mailom žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a profesný životopis ( Curriculum vitae - CV);

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe splnenia podmienok a údajov uvedených v CV !!!

UPOZORNENIE : Ubytovanie nezabezpečujeme !!!

NETELEFONUJTE !!!

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Preukaz odbornej spôsobilosti typ "S" , v zmysle zákona č.473/2005 Z.z.;
- Dobrý zdravotný stav - možnosť výkonu práce v nočných zmenách;
- Dobrá fyzická kondícia;
- Spoľahlivosť a bezúhonnosť;
- Záujem a chuť o prácu v oblasti súkromnej bezpečnosti;
- Seriózny záujem a prístup k plneniu pracovných povinností;

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency , s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici, regionálnym zastúpením v Bratislave a v Prešove poskytuje komplexné služby v oblasti tzv. Facility Managementu (SBS, Upratovacie, čistiace a DDD služby, Informátorské služby & Správa registratúry, Technická správa a údržba budov a objektov) v rámci celej Slovenskej republiky, po dobu už viac ako 23 rokov. Spoločnosť je členom SKSB (Slovenská komora súkromnej bezpečnosti) a má implementovaný a používa systém manažérstva kvality v zmysle EN ISO 9001:2015. Viac informácií o spoločnosti na www.major.sk;

Certifikáty:
Certifikát systému manažérstva kvality, v zmysle EN ISO 9001:2015;
SKSB Certifikát o členstve v profesnom združení 2017-2018;
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017"
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017 - GOLD"

INDEX PODNIKATEĽA 2016 : A+

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 25
974 05 Banská Bystrica
ID: 1593257   Dátum zverejnenia: 13.9.2017