Pracovník strážnej služby

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,20 €/hod. brutto + príplatok za prácu v noci 0,828 €/hod. = 4,028 €/hod. , príplatok za prácu v sobotu 0,69 €/hod. = 3,89 €/hod.; príplatok za prácu v nedeľu 1,38 € = 4,58 €/hod., príplatok za prácu vo sviatok 2,76 = 5,96 €/hod.;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. prijme s nástupom možným od 01.06.2018 pre objekt vo Veľkom Šariši, uchádzača do pracovnej pozície "Pracovník strážnej služby", na zastupovanie počas čerpania dovoleniek a PN-iek kmeňových zamestnancov objektu. Výkon služieb sa realizuje formou denných a nočných 12 hodinových zmien.

* Pondelok - Piatok denné a nočné zmeny;
* Sobota- Nedeľa, Štátny sviatok denné a nočné zmeny s príplatkami za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok;
* Pondelok - Nedeľa príplatky za prácu v noci;

Dôležité upozornenie !!!

Limitovaný počet voľných pracovných pozícií:
* 1 voľné pracovné miesto na dohodu na zastupovanie, počas čerpania dovoleniek a PNiek kmeňových zamestnancov;

Každoročná pravidelná valorizácia mzdy;
Stabilný pracovný kolektív;
Možnosť získania finančných bonusov za vzorné plnenie povinností;
Jednotné firemné ošatenie a obuv (letná & zimná varianta);
Ústretový, seriózny a profesionálny prístup manažmentu spoločnosti k zamestnancom;
Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, s 24 ročnou tradíciou a pôsobnosťou poskytovania a zabezpečenia služieb v SR;

Žiadame uchádzačov o prácu, aby spoločnosť kontaktovali výhradne mailom, len v prípade vážneho záujmu o voľnú pracovnú pozíciu.
Požadujeme poslať mailom žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a profesný životopis ( Curriculum vitae - CV);

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe splnenia podmienok a údajov uvedených v CV !!!

UPOZORNENIE : Ubytovanie nezabezpečujeme !!!

NETELEFONUJTE !!!

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

3

*Preukaz odbornej spôsobilosti typ "S" , v zmysle zákona č.473/2005 Z.z.;
* Ukončené úplné stredoškolské vzdelanie;
*Dobrý zdravotný stav - možnosť výkonu práce v nočných zmenách;
*Dobrá fyzická kondícia/zdatnosť;
*Spoľahlivosť a bezúhonnosť;
*Minimálne 3-ročná prax v SBS;
*Záujem a chuť o prácu v oblasti súkromnej bezpečnosti;
* Seriózny záujem a prístup k plneniu pracovných povinností;

Spoločnosť M.A.J.O.R. Agency , s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici, regionálnym zastúpením v Bratislave a v Prešove poskytuje komplexné služby v oblasti tzv. Facility Managementu (SBS, Upratovacie, čistiace a DDD služby, Informátorské služby & Správa registratúry, Technická správa a údržba budov a objektov) v rámci celej Slovenskej republiky, po dobu už viac ako 24 rokov. Spoločnosť je členom profesných združení SKSB (Slovenská komora súkromnej bezpečnosti) a SAFM (Slovenská Asociácia Facility Managementu) , spoločnosť má implementovaný a používa systém manažérstva kvality v zmysle EN ISO 9001:2015. Viac informácií o spoločnosti na www.major.sk;

Certifikáty:
Certifikát systému manažérstva kvality, v zmysle EN ISO 9001:2015;
SKSB Certifikát o členstve v profesnom združení 2017-2018;
SAFM Certifikát o členstve v profesnom združení 2018;
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017"
Certifikát "Dôveryhodná firma 2017 - GOLD"
Certifikát "Dôveryhodná forma 2018 - ELITE"

INDEX PODNIKATEĽA 2017 : A+

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 25
974 05 Banská Bystrica
ID: 1593257   Dátum zverejnenia: 25.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,20 €/hod. brutto + príplatok za prácu v noci 0,828 €/hod. = 4,028 €/hod. , príplatok za prácu v sobotu 0,69 €/hod. = 3,89 €/hod.; príplatok za prácu v nedeľu 1,38 € = 4,58 €/hod., príplatok za prácu vo sviatok 2,76 = 5,96 €/hod.;