Prípravár/ rozpočtár stavieb

LZ-STAV s.r.o.

Miesto práce
Miloslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac1300 €/mes konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov, následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
- zostavenie cenových kalkulácií na stavby zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov
- sledovanie rozpočtov
- spracovanie administratívnej agendy v súvislosti s pridelenými stavbami
- komunikácia s dodávateľmi materiálov, získavanie cenových ponúk

- stabilná spoločnosť
- 13.plat/odmeny
- služobný notebook
- služobný mobilný telefón
- teambuilding aktivity, firemné večierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
Zručnosti:
- znalosť práce s PC, emailová komunikácia, čítanie elektronickej výkresovej dokumentácie

LZ-STAV s. r. o., mladá stavebná firma všeobecne zameraná na kompletné realizácie stredných a väčších stavieb. Realizuje stavby od projektovej dokumentácie až po finálnu fázu stavby. Venuje sa najmä výstavbe bytových domov a inžinierskych sietí. Disponujeme skúseným tímom odborníkov ako i vlastnou stavebnou technikou. Pôsobí najmä v Miloslavove a okolí. Neustále rozširuje sieť svojich partnerov tak, aby ňou poskytované služby dosahovali najvyšší štandard a stali sa mierkou pre prvotriednu realizáciu stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3793814  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac