Elektrikár - ANNA PARK, Miloslavov

LZ-STAV s.r.o.

Miesto práce
Miloslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacbrutto od 1200€ + odmeny, živnosť od 7€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LZ-STAV s.r.o. hľadá do svojho tímu elektrikára.
Náplň práce obnáša najmä:
- kontrola subdodávateľa elektromontážnych prác pri výstavbe bytových domov
- príprava podkladov pre revízneho technika
- príprava podkladov pre uvoľňovanie elektromerov
- jednoduché elektromontážne práce pri výstavbe verejného osvetlenia
- zapájanie NN prípojok do prisiek
- jednoduché úpravy elektroinštalácií

Stabilná spoločnosť, primerané ohodnotenie, seriózny prístup, možnosť zálohy, 13.plat/odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

LZ-STAV s. r. o., mladá stavebná firma všeobecne zameraná na kompletné realizácie stredných a väčších stavieb. Realizuje stavby od projektovej dokumentácie až po finálnu fázu stavby. Venuje sa najmä výstavbe bytových domov a inžinierskych sietí. Disponujeme skúseným tímom odborníkov ako i vlastnou stavebnou technikou. Pôsobí najmä v Miloslavove a okolí. Neustále rozširuje sieť svojich partnerov tak, aby ňou poskytované služby dosahovali najvyšší štandard a stali sa mierkou pre prvotriednu realizáciu stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3639638  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacbrutto od 1200€ + odmeny, živnosť od 7€/hod.