Skladový manipulant, nástupný plat 1100 EUR

Chceš mať stabilnú prácu vo firme, kde je 95% zamestnancov spokojných?*

Dovezieme Ťa taxíkom do práce aj z práce (v rámci Pezinka).

Kyvadlová doprava taxislužbou z Pezinka do firmy zabezpečená.

MZDA: nástupný plat od 1100€ v pracovnej zmene od 11-19:30hod

NÁSTUP: ihneď

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

*príprava, manipulácia a balenie tovaru
*zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, kontrola
*triedenie balíkov na palety, konsolidácia a balenie paliet, nakládka do kamióna
*práca môže aj nemusí obsahovať práce na VZV ( ak preukaz nemáš, my Ti ho zabezpečíme)
*1 - zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné
*udržiavanie skladových priestorov / poriadku
*fyzicky náročnejšia práca

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

* príjemný pracovný kolektív
* stabilné a dlhodobé zamestnanie
* čisté a moderné pracovisko
* ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
* Multisport Karta
* možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

* pracovitosť a samostatnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

"*"výsledok nezávislého prieskumu spokojnosti zamestnancov (4/2021) Kontakt
Lyreco CE, SE
Veronika Šimončic

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com