1080€ pre skladníka/-čku, 1 -zmenná prevádzka, voľné víkendy

Chceš mať stabilnú prácu vo firme, kde je 95% zamestnancov spokojných?*

Dovezieme Ťa taxíkom do práce aj z práce (v rámci Pezinka).

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)

MZDA:

od 1080 € v pracovnej zmene od 11-19:30hod (vrátane príplatku za zmenu 100€)

NÁSTUP: dohodou

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:
* práca v tíme s kolegami

*vychystávanie zákazníckych objednávok v rôznych režimoch (dopravníkový pás, etikety…)

* balenie, manipulácia a expedícia tovaru

* zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, kontrola

* 1 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné

* skúsenosti s prácou na VZV výhodou, nie je podmienkou

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
* stabilná a dlhodobá práca

* čisté a moderné pracovisko

* výhodné platové podmienky

* ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti

* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca

*príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách

* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky

* možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?
* pracovitosť a samostatnosť

* schopnosť pracovať v tíme

* flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?
V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

"*"výsledok nezávislého prieskumu spokojnosti zamestnancov (4/2021) Kontakt
Lyreco CE, SE
Martina Halašková

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com