Chcel by si pracovať v sklade, ale nemáš povolenie na VZV?

Nevadí u nás budeš mať príležitosť ho získať a mať zmluvu na TPP.

Pracujeme len v pondelok až v piatok 11.00 - 19.30 hod, tak budeš mať všetky víkendy voľné.

NÁSTUP: dohodou
MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)
MZDA: od 960 € (vrátane príplatku sa zmenu 80€) nástupný plat, pravidelné navyšovanie

PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

  • fyzickú prácu
  • balenie, manipuláciu a expedíciu tovaru
  • zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

  • výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
  • pravidelné navyšovanie mzdy podľa výkonu
  • čisté a moderné pracovisko
  • stravné lístky a ďalší príspevok na stravu (vlastná jedáleň)
  • zamestnanecké príspevky a darčeky pre zamestnancov (Vianoce, Deň detí, Deň zdravia)
  • finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
  • Nespresso káva a čerstvé ovocie na pracovisku; v lete nanuky
  • rôzne podujatia pre zamestnancov aj pre rodiny s deťmi
  • možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

  • pracovitosť a samostatnosť
  • schopnosť pracovať v tíme

ZAUJALI SME ŤA?

Pošli nám telefónne číslo a email a my sa ti ozveme s termínom najbližšieho pohovoru.

Kontakt
Lyreco CE, SE
Martina Halašková

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 3780703  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.