Nákupca / Plánovač materiálu

POPIS PRÁCE

Hlavnou zodpovednosťou na tejto pozícii je zabezpečiť každodenné sledovanie pohybu zásob a dosahovanie zadaných cieľov (back order, skladové zásoby).

NÁPLŇ PRÁCE

• Zodpovednosť za výšku skladovej zásoby pridelených dodávateľov
• Analýza požiadaviek nákupu
• Zadávanie nákupných objednávok
• Sledovanie dodania tovarov, zasielanie upomienok v prípade omeškania dodávok
• Kontakt s dodávateľmi, reporting
• Precízne sledovanie prípadných nezrovnalostí
• Vybavovanie reklamácií a nezrovnalostí v dodávkach tovaru s dodávateľmi
• Forecasting
• Procesovanie dodávateľských vratiek, administrácia akcií marketingovej podpory
• Spracovávanie agendy ohľadom nových a delistovaných produktov
• Udržiavanie databázy produkty/dodávatelia
• Spracovávanie dodávateľských faktúr – účtovanie a kontrola faktúr
• Precízne sledovanie a riešenie cenových a množstevných nezrovnalostí
• Komunikácia s internými oddeleniami
• Iné projekty podľa pokynov Replenishment Managera a Logistics Directora

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

• Skúsenosť s prácou v oblasti plánovania materiálu minimálne 2 roky
• Komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka je podmienkou
• Znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka je výhodou
• Znalosť práce v systéme SAP výhodou
• Práca s PC – MS Excel - pokročilý
• Analytické myslenie a štruktúrovaný prístup k práci
• Orientácia na detail / presnosť
• Tímový hráč

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (brutto) A ĎALŠIE ODMENY

OD 1400 € (mzda sa odvíja od úrovne kvalifikácie, skúseností a úrovne cudzieho jazyka)

MIESTO VÝKONU PRÁCE

Pezinok, Panholec 20 - sídlo a centrála pre Lyreco Central Europe

Kontakt
Lyreco CE, SE
Stanislava Zeitoun

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 3613911  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.