Skladník - vodič VZV - nástupný plat až do 920 EUR brutto

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z PK na Panholec zabezpečená)

NÁSTUP: dohodou

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

  • Vykladanie a nakladanie kamiónov, manipulácia s tovarom
  • Kontrola a triedenie dodaného tovaru
  • Príjem dodaného tovaru do skladového systému
  • Vykladanie, kontrola, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

  • stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú)
  • čisté a moderné pracovisko
  • výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
  • pravidelné navyšovanie mzdy podľa výkonu
  • stravné lístky v hodnote 3,50 EUR a ďalší príspevok na stravu (vlastná jedáleň)
  • finančná odmena 340 EUR pri odporučení zamestnanca
  • sezónny bonus 50 EUR
  • darčekové poukážky a darčeky pre zamestnancov (Vianoce, Deň detí, Deň zdravia)
  • Nespresso káva a čerstvé ovocie na pracovisku; v lete nanuky
  • rôzne podujatia pre zamestnancov aj pre rodiny s deťmi
  • v prípade potreby, zabezpečíme preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

  • skúsenosť s prácou v sklade
  • ochotu jazdiť na vysokozdvižnom vozíku (preukaz zabezpečíme)
  • práca s PC (skúsenosť so systémom SAP výhodou)
  • pracovitosť a samostatnosť
  • schopnosť pracovať v tíme

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš štruktúrovaný životopis. Prosím uveďte taktiež Váš súhlas s použitím Vašich osobných údajov.

Kontakt
Lyreco CE, SE
Ďubjaková Gabriela

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.topjobs.sk
ID: 3209885  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.