Key account manager new business

Máme pro Tebe malý kvíz.

Odpověz si prosím na následující otázky:
1. Jsem lovec tělem i duší, který chce získávat nový business?
2. Obchodování v korporátních firmách beru jako každodenní chléb?
3. Chci být pánem svého času a nechodit každý den do kanceláře, jen protože mě chce vidět šéf?
4. Trávím raději více času na schůzce u zákazníka, než v kanceláři?
5. Chci pracovat pro jedničku na Evropském trhu?

Jestli jsi alespoň na 3 z těchto otázek odpověděl(a) ANO, hledáme právě TEBE.

Tvoje pracovní náplň

- Pochopil si správně, získávání nového byznysu klíčových lokálních zákazníků s počtem zaměstnanců od 250 do 3000
- Příprava tendrů, včetně cenových nabídek a návrh servisních a zákaznických služeb
- Každodenní práce v CRM, které ti pomůže se ve všem zorientovat
- Implementace zákazníka a spolupráce s jinými odděleními
- Pravidelný reporting aktivit, výkonů a činnosti u zákazníka
- Komunikace s kolegy v rámci prodejního oddělení v Lyrecu v krajinách CZ, AT, SK, HU

Naše požadavky na tebe

- Předchozí zkušenosti s akvizicí a prodejem jsou podmínkou
- Práce s PC a MS Office je podmínkou (práce s Excelem na pokročilé úrovni)
- Dobré analytické a organizační schopnosti
- Profesionální vystupování
- Excelentní vyjednávací schopnosti
- Schopnost pracovat pod stresem
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni je výhodou

Co od nás dostaneš

- Služební automobil i k soukromým účelům
- Notebook, mobil a mobilní připojení
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Fixní plat a 35% bonusu v případě plnění
- A taky nějakou tu dovolenou

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis.
Když budeš úspěšný v pohovoru, rádi ti dáme auto, notebook, mobil, komplexní zaškolení a podporu v tvojí nelehké práci.
Tvoje výhry s tebou rádi oslavíme na každoroční gala večeři *Convention*.

V případě, že budeš nejlepší, můžeš si zaletět s kolegy na exotickou dovolenou. Samozřejmě gratis :)

Místo tvojí působnosti

- Česká republika

Kontakt
Lyreco CE, SE
Stanislava Zeitoun

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.com
ID: 3207825  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.