Barista / predavač v obchode s čokoládou

LYRA GROUP s.r.o.

LYRA GROUP s.r.o. / LYRA CHOCOLATE, Pri Parku, Ivanka pri Nitre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy na podľa náročnosti zaradenia + motivujúca zložka ako podiel na obrate spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej veľkej čokoládovej rodiny. Hľadáme posilu do predajne, ktorá bude vedieť  pripraviť kávu, naberať zmrzlinu, pripraviť rôzne chladené aj teplé nápoje. Zároveň ťa naučíme všetko o čokoláde, čo potrebuješ vedieť. Hľadáme človeka, ktorého bude jeho práca baviť a svojím úsmevom a prístupom k zákazníkom prispeje k pohodovej atmosfére našej predajne v Lyra parku.

 - práca v stabilnej medzinárodnej voňavej firme

- možnosť profesného rastu

- výborný kolektív

- príjemné pracovné prostredie

- zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty našej spoločnosti

- v neposlednom rade motivujúci podiel na obrate spoločnosti.

Ďakujeme za zaslaný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame záujem o prácu, vzťah k zákazníkom, kreativite a nápadom na zlepšenie sa medze nekladú. Láska k čokoláde nie je nevyhnutnou podmienkou.

Sme spoločnosť, ktorá vyrástla z malej rodinnej firmy, vyrábajúcej čokoládu, do firmy vyvážajúcej, vysokokvalitné výrobky, do celého sveta. Pracujeme s najkvalitnejšími surovinami a prinášame zaujímavé nové výrobky na trh už 15 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4829938  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac