Microsoft systémový špecialista - senior

LYNX s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacOd 2 500 € - podľa rozsahu znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude členom teamu špecialistov, ktorí sú zodpovední za komplexný návrh, implementáciu, správu a dokumentáciu systémov pre široké portfólio zákazníkov. Ako Microsoft systémový špecialista budete navrhovať, implementovať a spravovať systémy postavené na technológii Microsoft a to so zreteľom na riešenia ako On-Premises tak aj na hybridné riešenia. Neoddeliteľnou súčasťou je aj identifikácia zraniteľnosti systémov Microsoft s dôrazom na Windows Server a niektoré produkty z rodiny System Center a návrhom nápravných opatrení. Ako člen teamu budete vytvárať dokumentácie rôznych úrovni (analytické, dizajnové, systémové).

Môžete určite očakávať kontinuálne vzdelávanie a certifikáciu svojej osoby, ktorá bude šitá na mieru. Rôzne nefinančné benefity pre zamestnancov, flexibilný pracovný čas, možnosť Home Office a veľa ďalších.

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika (nie je podmienkou v prípade uchádzačov so skúsenosťami a praxou v požadovanej oblasti)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov – senior - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na uchádzača: (technické)
Ako Microsoft systémový špecialista – senior by ste mali mať:
• Praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou Microsoft ADDS vrátane služieb ako DNS, DHCP, Súborových služieb, Terminálových služieb. Vítaná je dobrá znalosť Group Policy a skriptovania na úrovni PowerShell.
• Praktické a detailné skúsenosti s klientskými a serverovými operačnými systémami vrátane ich automatizovaného nasadenia, aktualizácii a konfigurácii či už prostredníctvom produktov z rodiny Microsoft System Center alebo Microsoft 365.
• Praktické skúsenosti a znalosti s vysoko dostupnými technológiami od spoločnosti Microsoft ako sú Failover Cluster, Database Availability Group, virtualizačná platforma Hyper-V.
• Praktické skúsenosti s návrhom, implementáciou a správou poštových služieb Microsoft Exchange vo vysoko dostupnom zapojení.
• Praktické skúsenosti so zálohovaním systémov a služieb Microsoft či prostredníctvom SC DPM alebo iných výrobcov.

Vítane sú:
• Praktické skúsenosti a znalosti z cloudových služieb Microsoft Azure
• Znalosti z oblasti sieti alebo protokolov minimálne na úrovni základov TCP/IP
• Praktické skúsenosti a znalosti produktových portfólií renomovaných výrobcov serverovej a dátovej infraštruktúry ako sú napríklad HPE, IBM, Lenovo
• Certifikácie v oblastiach technológií Microsoft.

Ďalšie požiadavky: (netechnické)
Mali by ste byť komunikatívny, schopný pracovať v tíme, ovládať anglický jazyk minimálne na úrovni čítania technickej dokumentácie, ochotný sa vzdelávať, schopný samoštúdia.

Slovenská firma, pôsobiaca v oblasti počítačových sietí, informačných systémov a informačnej bezpečnosti.
ID: 4227768  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac