Špecialista pre oblasť prevádzky a implementácie SIEM riešení

LYNX s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacMzda -podľa rozsahu znalostí od 2 200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia a prevádzka riešení monitorovania bezpečnosti
- návrh riešení monitorovania bezpečnosti
- návrh a tvorba nástrojov, ktoré sú súčasťou monitorovania bezpečnosti
- podpora riešenia incidentov v spojitosti so SIEM riešeniami

• Flexibilný čas a miesto výkonu práce
• Možnosť home office
• Školenia a profesionálny rast
• Prístup k najnovším technológiám

Spoločnosť LYNX si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne len uchádzačov, ktorí splňajú požadované kritéria na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT bezpečnosti

Počet rokov praxe

3

Požiadavky - nutné:

- skúsenosti v oblasti IT bezpečnosti aspoň 3 roky
- skúsenosti so správou Linuxových systémov
- detailné znalosti v oblasti zberu udalostí (centralizácia log záznamov) a vyhodnocovania udalostí
- praktické skúsenosti so SIEM riešeniami (niektorý z QRadar, SPLUNK, ArcSight)

- anglický jazyk
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť učiť sa nové veci
- schopnosť tímovej práce aj samostatnej činnosti

Požiadavky - výhodou:

- skúsenosti v oblasti kontajnerizácie - docker, kubernetes, OpenShift a podobne

Slovenská firma, pôsobiaca v oblasti počítačových sietí, informačných systémov a informačnej bezpečnosti.

Kontakt

ID: 4145392  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac