Reagujte bez životopisu

Upratovacie sliužby

Lynnfield s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Štúra 1339, 085 01 Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,72 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu upratovačky v OD Kaufland, Bardejov. Práca spočíva v štandardnom upratovaní OD, ručné a strojové umývanie, udržiavanie čistoty a poraidku v interiéry aj exteriéry OD. Pracuje sa na 2 zmeny, ranná zmena od 6.00 do 14.00, poobedná zmena od 13.00 do 21.00. Nástupny plat minimálna mzda plus všetky ptíplatky (soboty, nedele) vyplyvajúce zo ZP. Pohyblivá zložka odmeny od 0 - 100 eur podľa spokojnosti vykonaných prác. Bližšie informácie na tel.čísle 0907 803063

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou správou budov. Upratovanie, SBS, údržba.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4373361  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,72 EUR/hod.