Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

Lx-trans, s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda + týždenné bonusy + mesačný bonus + príplatky: cca 1350,- EUR + diéty 56 EUR/deň. Po dvoch rokoch navýšenie na 59 EUR/deň a po piatich rokoch 62 EUR/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD
Medzinárodná preprava BE, FR, NL, DE, SK, CZ

Turnusy 3+1 od nedele do soboty + dohoda podľa požiadaviek zamestnanca
Preprava minibusom až na adresu trvalého bydliska.
99% prepráv medzi Belgickom a Francúzskom. Plachta DAF a Mercedes
Jazda v 1
Ubytovanie a spoločné priestory /kuchyňa, obývačka s TV+wifi, kúpeľňa, WC/ v prenájme materskej firmy v Belgicku
Pracovná výstroj /okuliare, prilba, rukavice, topánky, mikina, tričká, atď./
Vlastná skrinka na zámok pre osobné veci
Navýšenie diét po 2 rokoch na 59 EUR/deň a po 5 rokoch 62 EUR/deň
Bonus po odpracovaných rokoch: 5 rokov: 250€ netto, 10 rokov: 500€ netto, 15 rokov: 750€ netto.
Preplácanie TACHO a KKV kariet, preplácanie zdravotnej prehliadky a psychotestov
Solídna spoločnosť, perspektívny tím

V prípade záujmu, pošlite životopis s požadovanými informáciami na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2. ročné skúsenosti v EÚ;
Znalosť AJ alebo NJ na začiatočníckej úrovni;
Je nutná komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a pozitívny prístup k pracovným povinnostiam
Musia byť platné všetky doklady:
Tacho karta
Kvalifikačná karta
Zdravotná prehliadka + psychotesty

Transportná spoločnosť so sídlom v Senci, ktorej materská firma má sídlo v Belgicku. Vodiči vykonávajú medzinárodnú prepravu BE, FR, NL, DE, SK, CZ. Jazdia v jednotke na vozidlách typu DAF a Mercedes. Vozový park obsahuje 33 vozidiel v kombinácii značiek DAF a Mercedes . Plachtové návesy. Turnusy 3+1 sú variabilné, dajú sa meniť po dohode. Mladý kolektív a priateľský prístup dispečerov.
Výplatný termín maximálne do 10 v mesiaci, možnosť zálohy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2707382  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac