Majster strojárskej výroby

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Tornaľa
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacReálna mzda bude individuálne prispôsobená úrovni úspešného kandidáta. Navyše poskytujeme aj príspevok na dochádzanie (prípadne ubytovanie zdarma); obedy len za 1,06 EUR; príspevok na 3. dôchodkový pilier; príplatky za nadčas až 50% počas prac. dní a 100% počas víkendov; AJ kurzy priamo vo firme zdarma a iné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* majster CNC obrábacích strojov

* spolupráca pri riadení chodu strojárskej výroby

* zodpovednosť za riadenie výroby podľa operatívneho plánu vzhľadom na množstvo, kvalitu

   a  termíny

* spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

* riadenie podriadených pracovníkov

* zabezpečovanie a kontrola dodržiavania pracovných noriem a technologických postupov

* zodpovednosť za plnenie výrobných plánov a efektivity výroby​

- ponúkame prácu v poprednej, stabilnej, medzinárodnej, rodinnej spoločnosti, v mladom kolektíve, s využívaním najmodernejších technológií a postupov, s možnosťou individuálneho presadenia sa a kariérneho postupu nielen v rámci slovenskej pobočky, ale v rámci celej skupiny

Prosím, zašlite CV v slovenskom jazyku na uvedený email; kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, mechatronika

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Infor LN (ERP) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie montáže alebo výroby v strojárskej výrobnej firme

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť stanoviť si priority, komunikácia na vysokej úrovni, cieľavedomosť, zameranie na presnosť a kvalitu; schopnosť riadiť, motivovať a hodnotiť svojich podriadených; flexibilita s ochota spolupracovať

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4266275  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac