CNC Programátor

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Tornaľa
1 200 EUR/mesiacPlat relevantný praxi a skúsenostiam, str. lístok len 0,86 EUR na deň, príplatok za dochádzanie alebo ubytovanie zdarma, 50% za nadčasy cez týždeň, 100% cez víkend, príplatok na 3.pilier, bonusy za dochádzku a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie CNC obrábacích centier - fréza, sústruh, v kusovej a malosériovej výrobe, testovanie programov vo výrobe v ľahkej a ťažkej obrobni.

Práca v stabilnej medzinárodnej rodinnej firme, ktorá patrí k lídrom vo svojej oblasti na svetovom trhu. Najmodernejšie technológie, každodenné používanie anglického jazyka. Relevantné odmeňovanie na základe praxe a skúseností. Ubytovanie v prípade potreby na náklady zamestnávateľa. Možnosť kariérneho postupu aj na medz. úrovni.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov na základe stanoveného profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CAD / CAM systém - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

CAD/CAM programátor

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
logické myslenie
flexibilita
dôslednosť
zodpovednosť
ochota spolupracovať v tíme
dobré komunikačné zručnosti

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4066792  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac