Obchodný zástupca pre Slovensko

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacUvádzaná mzda v zmysle litery zákona; Reálna mzda relevantná praxi, znalostiam, skúsenostiam a dosiahnutým výsledkom individuálneho kandidáta, provízia z dosiahnutého obratu, motivačné ohodnotenia a ďalšie nefinančné bonusy (pri dobrom kandidátovi očakávaný ročný príjem na úrovni 40 - 50 tis. EUR, horná hranica závislá len od výsledkov predaja); auto, mobil, notebook, internet a iné bonusy v zmysle firemnej politiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexná zodpovednosť za predaj produktov zamestnávateľa na zverenom trhu * zodpovednosť za rozvoj nových zákazníkov, rovnako ako za udržiavanie a rozvoj existujúcich zákazníkov v danom regióne
* plánovanie a riadenie predajných aktivít v súlade so stratégiou firmy
* zodpovednosť za analýzy trhu, trhového potenciálu, konkurencie
* tvorba sales budgetu a zodpovednosť za jeho čerpanie
* v spolupráci s corporate marketingom príprava a realizácia marketingových aktivít na danom trhu, vrátane PR
* zodpovednosť za tvorbu a čepranie marketingového budgetu
* prezentácia firmy na lokálnych a medzinárodných eventoch, veľtrhoch a konferenciách
* zodpovednosť za pravidelné plánovanie a pravidelný reporting Obchodnému riaditeľovi celej skupiny v materskej firme v Belgicku

* stabilná pracovná pozícia
* možnosť profesijne rásť a stále sa zdokonaľovať
* motivujúce mzdové podmienky s progresívnou variabilnou zložkou
* flexibilný pracovný čas kombinovaný s home officom s plnou zodpovednosťou za efektivitu a výkon
* služobný automobil, mobilný telefón, laptop

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a aj anglickom jazyku na uvedenú mailovú adresu, spolu so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj strojov a zariadení, technológií atd.

Počet rokov praxe

2

* technické vzdelanie, minimálne základné vedomosti v oblasti strojárstva, elekrotechniky, hydrauliky, pneumatiky
* schopnosť samostatne komunikovať v anglickom jazyku (reading+writing)
* ochota cestovať
* analytické myslenie
* proklientská orientácia
* samoštúdium, ochota stále sa zdokonaľovať v odbore
* rýchle a samostatné jednanie
* odolnosť voči stresu

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2714899  Dátum zverejnenia: 9.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac