Konštruktér / CAD Designer

LVD S3, a.s.

Miesto práce
Tornaľa
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacReálna hranica mzdy relevantná skúsenostiam a praxi vybraného kandidáta individuálne dohodnutá, stravný lístok za 0,86 EUR, príplatok za dochádzanie resp. ubytovanie zdarma, príplatok za 3.pilier, lekcie AJ zdarma, extra príplatky za nadčasy 50% cez týždeň a 100% cez víkend, bonusy za dochádzku a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* 2D a 3D modelovanie a prezentácie strojov a častí strojov na základe požiadaviek výroby
* komunikácia s vedúcim výroby
* návrhy zlepšení na komponenty podľa požiadaviek
* aktívna a dennodenná spolupráca s oddelením konštrukcie v materskej spoločnosti v Belgicku
* práca s CAD SW
* pravidelný reporting

* práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* možnosť rozvoja na lokálnej aj medzinárodnej úrovni
* spolupráca v medzinárodnom prostredí
* AJ zdarma priamo vo firme

Pokiaľ ste sa rozhodli reagovať na pracovnú ponuku zašlite nám spolu s Vaším životopisom súhlas dotknutej osoby poskytnutý v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. A to v nasledujúcom znení:

,,Poskytujem súhlas podľa §7 ods. 1 a ods. 2 zákona č. 428/2002 Z.z. so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti LVD S3, a.s. na účel opätovného oslovenia s pracovnou ponukou po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty sa spoločnosť LVD S3, a.s. zaväzuje v § 6 ods.1 písm. h) zákona č. 428/2002 Z.z., že osobné údaje zlikviduje. Daný súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať´´

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, mechatronika; elektrotechnika; robotika a automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

CAD designer strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Flexibilia
Zodpovednosť
Logické myslenie

LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast. Viac info na www.lvdgroup.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1936832  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac