Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného automobilu so skupinou C

LV trade, s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
1 000 EUR/mesiacčistý príjem s príplatkami vychádza 1000€- 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na stredisko v Seredi prijmem vodiča s vodičským oprávnením C.

-denný rozvoz paletovaného potravinárskeho tovaru v rámci SR (Západoslovenský kraj Sereď)
-zásobovanie obchodných prevádzok spol. Lidl
-práca na smeny
- práca 5 dní za týždeň, ďalší týždeň 2 dni

MIESTO VÝKONU PRÁCE -SEREĎ

POŽIADAVKY:
KKV, Tachografová karta, psychotesty, zdravotná spôsobilosť, zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve, preukaz o absolvovaní školenia vodiča, preukaz na vedenie
elektr. paletového vozíka zodpovednosť, presnosť, pracovitosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, spolahlivosť, ochota pracovať a príjemné vystupovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, doprava, logistika
ID: 4013923  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac