Redaktorka žijící na Slovensku

Luxury Prague Life s.r.o.

Miesto práce
Prague
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme mladý tým lidí a hledáme sympatickou kolegyni, která bude na náš web LP-Life.cz psát rozmanité články z prostředí slovenské scény.

Co vás čeká

• vyhledávat, navrhovat a zpracovávat témata ze slovenské scény pro web LP-Life.cz

• aktivně sledovat zpravodajské a všeobecné dění na Slovensku

• komunikovat s respondenty a šéfredaktorem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• praxe v médiích velkou výhodou

• všeobecný zpravodajský přehled

• výborný písemný projev a znalost slovenského pravopisu

• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

• komunikační dovednosti

• vysoká časová flexibilita a kreativita

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme možnost podílet se na obsahu rychle se rozrůstajícího českého online magazínu, flexibilní pracovní dobu, možnost psát z domova, adekvátní finanční ohodnocení.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3953356  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.