Očný optik a optometrista v DUOS

Luxury Eyewear SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do luxusnej kamennej očnej optiky DUOS v centre Bratislavy hľadáme posilu. Ak si pozitívna a komunikatívna osoba, ktorá miluje svet očnej optiky a zároveň sa nebojí výziev, daj nám o sebe vedieť.

Nástupná mzda:
1500-2600eur

Hlavné náplne práce:

Optometrista

- Príjemné vystupovanie pred zákazníkmi pri poradenstve
- Meranie ostrosti zraku zákazníka nadštandardnými prístrojmi
- Stanovenie refrakčných hodnôt
- Poradenstvo v oblasti optiky a ochota pomôcť zákazníkom s ich problémami
- Administratívna činnosť

Očný optik

motivačné finančné ohodnotenie
- bonus z predaja
- zvýhodnené ceny na všetky produkty
pravidelné teambuildingy
úvodné školenie a priebežné tréningy
- práca v príjemnom prostredí kamennej očnej optiky v centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Očná optika a optometria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DUOS- Luxury Eyewear je rodinná firma s bohatou históriou. V aktuálnej dobe naša firma provozuje niekoľko luxusných očných optík v Čechách a na Slovensku so zameraním na 100% zákaznícky servis. V našom portfóliu sa nachádzajú tie najexkluzívnejšie svetové značky ako napríklad Chrome Hearts, Maybach, DITA, Chopard, Cartier, Hublot, Cazal, Philipp Plein, Balmain a iné.

Našim zákazníkom ponúkame vyšetrenie zraku pod dohľadom profesionálneho vysokoškolsky vzdelaného optometristu. Aktuálne sa rozširujeme o očnú optiku spojenú s očnou ambulanciou. V roku 2018 sme taktiež spustili e-shop.
DUOS aktuálne veľmi rýchlo rastie a preto hľadá vysoko motivovaných, pozitívnych a cieľavedomých ľudí, ktorí by sa pripojili k mladému a dynamickému tímu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4562935  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac