1 500 - 1 700 EUR

Očný optik v DUOS Bratislava

Luxury Eyewear SK, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do očnej optiky luxusných slnečných a dioptrických okuliarov DUOS Bratislava hľadáme posilu - očného optika. Ak si pozitívna a komunikatívna osoba, ktorá miluje svet luxusných módnych doplnkov a zároveň sa nebojí výziev, daj nám o sebe vedieť.

Do našej očnej optiky v Eurovei hľadáme človeka, ktorý dokáže zabezpečiť výnimočný zákaznícky servis. Nákup by nemal byť pre našich zákazníkov nudná skúsenosť, ale skutočný zážitok. A to bude samozrejme jedna z tvojich úloh :)

Správny predajca by mal vedieť načúvať danému zákazníkovi, určiť potrebu a pomôcť mu nájsť tie najvhodnejšie okuliare. Zároveň by mal u každého návštevníka predajne zabezpečiť skvelý prvý dojem, aby sa s radosťou k našej značke vracal, či už priamo do predajne alebo do nášho e-shopu.

Ak sa ti bude s predajom veľmi dariť, môžeš sa tešiť na rôzne benefity vo forme finančnej odmeny, značkových okuliarov a iných skvelých bonusov :) Ak si ešte nepracoval v tejto oblasti, nemusíš sa báť, na úvod ti poskytneme rôzne predajné a komunikačné tréningy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1650

- motivačné finančné ohodnotenie
- pri skvelých výsledkoch - finančná odmena, značkové okuliare zdarma, etc.
- úvodné školenie a priebežné tréningy
- zvýhodnené ceny na všetky produkty
- pravidelné team buildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

- doterajšia prax v očnej optike
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- samostatnosť a lojalita
- komunikatívnosť
- flexibilita, spoľahlivosť

DUOS je luxusná očná optika s bohatou históriou. V našom portfóliu sa nachádzajú tie najexkluzívnejšie svetové značky ako napríklad Chrome Hearts, Maybach, DITA, Chopard,Cartier, Thom Browne, Cazal, Gucci, Dior, Fendi a iné.

Našim zákazníkom ponúkame vyšetrenie zraku pod dohľadom profesionálneho optometristu s viac ako 15 ročnou praxou. Kamenné predajne DUOS sa nachádzajú v Prahe a Bratislave. V roku 2018 sme taktiež spustili e-shop. DUOS aktuálne veľmi rýchlo rastie a preto hľadá vysoko motivovaných, pozitívnych a cieľavedomých ľudí, ktorí by sa pripojili k mladému a dynamickému tímu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pri Suchom mlyne 3900/31
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Mgr. Adam Osúch
E-mail: poslať životopis
ID: 3478762   Dátum zverejnenia: 9.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1650