Obchodný zástupca v obchodno distribučnej spoločnosti pre TN kraj

LUXMAG s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1.5.2021
800 EUR/mesiacProvízny spôsob odmeňovania formou percentuálnej odmeny z predaja: BEZ HORNEJ HRANICE MZDY.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-oslovovanie a získavanie nových zákazníkov za účelom predaja sortimentu (drogériový tovar, čistiace prostriedky, gastro potreby...)
- uzatváranie obchodných spoluprác, dohadovanie obchodných podmienok
- informovanie zákazníkov o nových produktoch
- starostlivosť o zákazníka, poradenstvo zákazníkom ohľadne produktov
- pracovné cesty, pravidelné návštevy zákazníkov

- plat formou percentuálnej odmeny z predaja BEZ HORNEJ HRANICE MZDY
- zamestnanie v prosperujúcej firme
- nové firemné auto
- zľava pri nákupe sortimentu
- samozrejmosťou je firemný telefón

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme prax v odbore predaja drogérie, čistiacich prostriedkov, gastro potrieb..

Hľadáme ambiciózneho, reprezentatívneho a zodpovedného človeka so skúsenosťami v odbore. Samozrejmosťou by mali byť vynikajúce komunikačné schopnosti a vzhľadom k povahe práce aj dobré vodičské schopnosti.

4* hotel
ID: 4055944  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac