Dentálny hygienik/hygienička

Luxlite Europe s.r.o.

Miesto práce
Čajakova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidelných vyšetrení pacientov.
Poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny.
Odstraňovanie zubného kameňa a pigmentového povlaku.
Zhotovovanie a vyhodnocovanie röntgenových snímkov.
Fluoridácia zubov, leštenie zubných náhrad a zubnej skloviny.
Poskytovanie poradenstva ohľadom prevencie vzniku zubného kazu a s tým súvisiacich ochorení.

Prijemne pracovné prostredie a kolektív, výhodne platové ohodnotenie, možnost ubytovania , moderné vybavenie ambulancie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dentálny hygienik/preventista

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Moderne vybavená zubná ambulancia v blízkosti Račianského mýta .

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Cajakova 25
81 105 Bratislava
ID: 2937975   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150