Zubár

Luxlite Europe s.r.o.

Miesto práce
Čajakova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupujeme každému kandidátovi individuálne.

Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
• stomatológia nie je pre Vás len prácou, je to zároveň aj Váš koníček
• chceli by ste využívať čo najmodernejšie prístroje
• a pracovať v príjemnom mladom kolektíve
• túžite po neustálom vzdelávaní sa v odbore a posúvaní sa vpred

Na tejto pozícii Vás čaká:
• ošetrovanie pacientov a budovanie si vzťahov s klientmi
• poskytovanie pacientom komplexnú stomatologickú starostlivosť
• navrhovať konkrétne liečebné plány
• pracovať s modernou technológiou ako napr. intraorálny RTG a i.
• budete môcť vypomáhať a participovať pri komplikovanejších výkonoch
• konzultovať s kolegami náročnejšie prípady
• vykonávať pravidelnú evidenciu výkonov
Klinika svojim zamestnancom ponúka:
• prácu na modernej klinike a v príjemnom prostredí
• bonusom pre Vás budú garantované polročné odmeny
• určite oceníte aj možnosť absolvovať školenia na prehĺbenie Vašej kvalifikácie, podľa vlastného výberu
• nadštandardným benefitom je aj ubytovanie

Prijemne pracovné prostredie a kolektív, výhodne platové ohodnotenie, možnost ubytovania , moderné vybavenie ambulancie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Moderne vybavená zubná ambulancia v blízkosti Račianského mýta .

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Cajakova 25
81 105 Bratislava
ID: 2937975   Dátum zverejnenia: 1.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000