Pracovník/pracovníčka marketingu

LUXLINE spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 EUR a 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fotenie výrobkov - DSLR typ a ich následná úprava - retušovanie, práca v Adobe Creative Cloud hlavne Adobe InDesign, Adobe Illustrator a Adobe Photoshop
tvorba letákov/promo materiálov, tvorba grafiky pre obalové materiály, e-mailová marketingová činnosť
údržba web stránky

13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

LUXLINE spol. s r.o. je slovenskou spoločnosťou založenou v roku 1995 v Nových Zámkoch. Jej hlavným predmetom je veľkoobchodná činnosť s náhradnými dielmi pre automobily osobné aj nákladné, motocykle a iné dopravné prostriedky. Spoločnosť je priamym dovozcom niektorých svetových značiek, a to Osram, Lucas, Elta VISIONPRO a VXPRO . Je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3536654  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 EUR a 13.plat