Logistik nákupu

LUXLINE spol. s r.o.

Miesto práce
J. Murgaša 102, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1.100 EUR/mesiac, po zaškolení 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza skladových zásob
Analýza zalistovaných dodávateľov, cien ,kvality, podmienok dodávok
Priebežné objednávanie tovaru
Oblasť záujmu logistiky hlavne Ázia, Európa a ostatné

Informácie o výberovom konaní

životopis
motivačný list v slovenskom aj v anglickom jazyku
kontakt: [email protected]
ponúkaná pozícia - zastupovanie počas materskej dovolenky

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.
S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhoda - elektrotechnické zameranie a prax v oblasti logistiky nákupu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

logické myslenie, flexibilita, spoľahlivosť

LUXLINE spol. s r.o. je slovenskou spoločnosťou založenou v roku 1995 v Nových Zámkoch. Jej hlavným predmetom je veľkoobchodná činnosť s náhradnými dielmi pre automobily osobné aj nákladné, motocykle a iné dopravné prostriedky. Spoločnosť je priamym dovozcom niektorých svetových značiek, a to Osram, Lucas, Elta VISIONPRO a VXPRO . Je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3183950  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100 EUR/mesiac, po zaškolení 13. plat