4 EUR/hod.

Hotel LUX v Banskej Bystrici príjme do TPP kuchára/kuchárku

LUXHR, s. r. o.

Miesto práce
Námestie Slobody, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná príprava jedál teplej a studenej kuchyne.
• Príprava jedál á la carte, denného menu, jedál na firemné akcie, rodinné oslavy.
• Dodržiavanie štandardu pri príprave jedál.
• Dodržiavanie HACCP.
• Udržiavanie poriadku a čistoty na stredisku.

• Atraktívne pracovné prostredie.
• Práca v príjemnom a zabehnutom kolektíve.
• Stravné lístky
• Možnosť získať nové skúsenosti v odbore.

Vaše motivačné listy so životopisom a fotografiou zasielajte na: [email protected]
! Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia podmienky pre osobný pohovor. !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, kuchár

Počet rokov praxe

2

• Vysoká úroveň hygieny.
• Ochota podávať požadovaný výkon.
• Časová flexibilita (pracuje sa aj víkendy/sviatky).
• Zodpovednosť.
• Kreativita.
• Schopnosť pracovať samostatne i v tíme.

Hotel LUX otvoril brány pre svojich hostí 20. marca 1970. Od tých čias patrí medzi miesta, kde sa stretávali ľudia z rôznych sfér, ktorí očakávali profesionálny servis. Vďaka výberu kvalitného personálu a osobnému prístupu sa veľa hostí rado vracalo späť. Pre mnohých z nich sa stal Hotel LUX druhým domovom, tzv. "domovom na cestách". Práve preto sa majitelia hotela rozhodli vybrať si ako motto ich práce práve tento slogan a udržiavať štandard služieb na vysokej úrovni. Dúfame, že aj Vy budete časom našim stálym hosťom a budete sa k nám radi vracať.

Námestie slobody 2
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3803214   Dátum zverejnenia: 5.11.2019