Belgicko živnostníci - murári 20€/hod.

LuxAll s.r.o.

Miesto práce
Maasmechelen, Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.08.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstavba radových domov v Belgicku, klasické murárske práce + izolácia, žiadny klinker.

Jedná sa o dlhodobú spoluprácu formou turnusov podľa individuálnej dohody, plat 20,-€/hod., ubytovanie zabezpečené a hradené. Týždenná fakturácia, splatnosť týždeň. Vedieť sa dohovoriť nemecky alebo anglicky výhodou. Nástup od 10. augusta, potrebné povolenie A1(pomôžeme zabezpečiť).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Belgická stavebná firma zameraná na bytovú výstavbu v provincii Limburg, Belgicko.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, vlastné náradie.

Spoločnosť LuxAll s.r.o. spolupracuje s viacerými firmami v rámci Beneluxu.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce hlavne pre živnostníkov v strojárskom a elektrotechnickom priemysle, avšak máme širokú ponuku pozícií aj v oblasti stavebníctva, transportu, logistiky a výroby.
Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3936311  Dátum zverejnenia: 10.7.2020