Upratovačka - Pomocné práce

LUX Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie priestorov v Prešove v trojsmennej prevádzke ( ranná, poobedná, nočná).

Včas vyplácaná mzda 500 eur, stravné lístky v hodnote 76 eur, firemné oblečenie a obuv ( tričko, nohavice, topánky, mikina ). Po odpracovaní 5 rokov a pri významných jubileách odmena 200 eur. Príplatok za prácu v noci a sobotu ( nedele a štátne sviatky sa nepracuje ).

schopnosť vedieť používať firemný mobilný telefón s dotykovým displejom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Bezúhonnosť, spoľahlivosť, pracovitosť, dochviľnosť.

Sme stabilná a rastúca spoločnosť, poskytujúca profesionálne čistiace a upratovacie služby pre firmy a obyvateľstvo.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť LUX Prešov, s.r.o. systematicky vytvára.
Firma s 30 ročnou tradíciou a stabilnou pozíciou na trhu a s 69 zamestnancami.
Máme výhradné zastúpenie na Slovensku od popredného výrobcu profesionálnych čistiacich robotických strojov.
Autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky zn. Kärcher, Lavor, Numatic, Sprintus.....
Prenájom čistiacej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3391204  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 eur/hod