Logo LUX FACILITY MANAGEMENT, s.r.o.

Zabezpečte kvalitu upratovacieho servisu ako supervízor - hľadáme zanieteného kandidáta

LUX FACILITY MANAGEMENT, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda 1000 € brutto + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako supervízor upratovacieho servisu budete zodpovedný za hladký priebeh upratovania na zverených objektoch.

Denne budete navštevovať zverené objekty, budete v kontakte so zamestnancami, plánovať rozdelenie a koordinovanie zamestnancov v objekte, zabezpečovať početný stav personálu na pracoviskách, riadne zaškoľovať nových zamestnancov, zabezpečiť dodržiavanie pravidiel BOZP a PO, kontrolovať kvalitu upratovacích prác, viesť a odovzdávať evidenciu dochádzky zamestnancov.

  • služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
  • flexibilný pracovný čas
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • služobný telefón

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky, aby nám zasielali svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Termín nástupu upresníme na pohovore.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Expert

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

prax s riadením ľudí na podobnej pozícií

Počet rokov praxe

2

komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti
skúsenosť s riadením kolektívu
bezúhonnosť
vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič

zmysel pre poriadok

Spoločnosť LUX FACILITY MANAGEMENT, s. r. o. sa už od roku 1991 zameriava prevažne na poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb a dodávku hygienických potrieb.
Zakladáme si na dlhodobej spolupráci, ktorá by nebola možná bez konzistentnej kvality našich služieb. Okrem štátnych inštitúcií a nadnárodných spoločností sa zameriavame aj na firmy rôznych veľkostí.

Upratujeme byty, rodinné domy, administratívne budovy, výrobné haly, sklady, obchodné domy, zdravotnícke zariadenia a ďalšie.

Spoločnosť získala certifikáty:
EN ISO 45001 Certifikát systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
EN ISO 14001 Certifikát systému enviromentálneho manažérstva
EN ISO 9001 Certifikát systému manažérstva kvality.

Štruktúra našej spoločnosti má zásadný vplyv na firemnú kultúru. Jednotlivé zložky sú rozdelené podľa jednotlivých činností a vzájomne prepojené, aby bolo možné jednoducho distribuovať informácie a úlohy. Každý zamestnanec vie, aká je jeho úloha a zodpovednosť, ktorú nesie za vykonanú činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4690337  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac