Skladník pre menšiu výrobnú spoločnosť v BA

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiac13. plat pri dosiahnutí spoločných firemných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník pre Lutz Precision, s.r.o.

Náplň práce:

  • Riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
  • Zabezpečovanie a kontrola výmeny materiálu a informácií medzi skladom a výrobou
  • Fyzické preberanie tovaru na sklad, kontrola a označovanie tovaru, vedenie skladovej evidencie, inventúry
  • Kontrola a označovanie došlého materiálu (dodacie listy, kontrola neporušenosti obalov)
  • Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby reklamácie tovaru dodávateľom
  • Zabezpečenie vykládky a nakládky materiálu
  • Evidencia došlého a vyexpedovaného materiálu v PC, skladová administratíva
  • Práca so skladovou technikou
  • Zaisťovanie bezpečnosti tovaru
  • Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
  • Spolupráca pri vykládke kamiónov
  • Organizácia skladu a výroby
  • Údržba a čistenie skladu a skladových priestorov
  • Zástup Logistu počas neprítomnosti

Typický deň na pozícii Skladníka pre našu spoločnosť zahŕňa prípravu a výdaj tovaru, kontrolu došlého materiálu, aktualizáciu údajov o zásobách, spoluprácu pri vykládke kamiónov a prácu so skladovou technikou.

Pracovná doba je 8-hodinová, od pondelka do piatku (07:00 - 15:30).

  • Získaš odmenu vo forme 13. platu, ak spoločne dosiahneme firemné ročné ciele.
  • Nemusíš sa báť o parkovanie, pretože máme bezplatné parkovanie v areáli.
  • Máš výborne dostupné pracovisko, takže sa nemusíš stresovať, že budeš meškať.
  • Užiješ si príjemné a moderné pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť komfortne.
  • Máš možnosť kariérneho rastu, ak budeš chcieť zaučíme ťa na rôzne výrobné technológie a merania.
  • Budeš mať príležitosť spoznať naozaj skvelý kolektív a zúčastniť sa firemných akcií.

Informácie o výberovom konaní

prosíme o zaslanie CV na uvedenú e-mailovú adresu.
prosíme o zaslanie krátkeho motivačného listu ak je v Tebe viac. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič VZV

Počet rokov praxe

5

  • sme flexibilní a vieme robiť kompromisy; vyžadujeme však zodpovednosť, ochotu, aktivitu a dochvíľnosť
  • nutná prax s VZV min. 3 - 5 rokov
  • nutná prax v skladovom hospodárstve min. 5 rokov
  • práca so SAP výhodou

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nika Gabrhelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4808298  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac