Zvárač

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, Karlova Ves
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacfix 954 - 1166 eur (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% mesačné osobné ohodnotenie + 70 eur dochádzkový bonus + príplatok riziko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dielcov na lakovanie: obrusovanie dielcov, začisťovanie dielcov pred a po zváraní, odmastenie dielcov, lepenie stykových plôch, ofukovanie
- zhotovovanie výrobkov pomocou MIG zvárania,
- kontrola predložených technických/výrobných výkresov,
- šetrná a profesionálna obsluha zváracích zariadení,
- kontrola, údržba a čistenie zváracích zariadení podľa príslušných predložených pokynov pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- kontrola stavu príslušných zváracích zariadení ich bezchybného fungovania v zmysle príslušných pokynov pri každom nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- riadne prevzatie a odovzdanie pracovného miesta a príslušných zváracích zariadení podľa príslušných pokynov pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- kontrola a čistenie pracovného miesta pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- detailná kontrola kvality zvarov a obrobkov

Práca je v jednozmennej prevádzke - pracovná zmena: 06:00 - 14:30

- dochádzkový bonus 70 eur mesačne
- mesačné príplatky za rizikovú kategóriu + príspevok do DDS
- úhrada stravného nad rámec zákona (stravné aj za nadčasy)
- bezplatné a bezproblémové parkovanie v areáli
- možnosť ďalšieho zaškolenia hradeného zamestnávateľom
- skvelý kolektív!

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Ďakujeme pekne a želáme veľa šťastia pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

- skúsenosti so zváraním MIG/MAG
- zváračský preukaz je výhodou, nie však podmienkou (je možné si ho dorobiť na náklady zamestnávateľa)
- precíznosť
- zodpovednosť
- dobré dochádzkové návyky
- ochota učiť sa

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475500  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac