SAP Business One Konzultant

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od typu úväzku a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej výrobnej spoločnosti hľadáme skúseného konzultanta pre SAP Business One, ktorý by sa ujal projektu systémového nastavenia na základe užívateľských požiadaviek a požiadaviek vedenia spoločnosti.

Medzi hlavné body náplne práce patrí:
- správa, nastavenie a aktualizácia kmeňových dát
- podpora a konzultácie užívateľom SAP Business One (cca. 21 užívateľských staníc)
(Moduly: Produkčný modul, Sales - AR modul, Purchasing - AP modul)
- definovanie problémov a slabých miest v systémovom nastavení, tvorba návrhov na zlepšenie
- testovanie vykonaných zmien
- podpora pri implementácii nových procesov
- tvorba užívateľských príručiek a realizácia interných školení užívateľov
- pravidelný reporting
- aktívna komunikácia s viacerými oddeleniami spoločnosti

Toto pracovné miesto oblaszujeme na dobu určitú, ktorej definovanie bude predmetom osobného pohovoru.

atraktívne finančné ohodnotenie
možnosť ďalšej spolupráce
príjemné pracovné prostredie
iné benefity dohodou

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali prostredníctvom uvedenej e-mailovej adresy a zaslali nám svoje štrukturované CV a krátky popis o skúsenostiach s ERP systémom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Business One - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné skúsenosti s ERP softvérom SAP Business One
- výborné komunikačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- analytické myslenie
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3920682  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac