Obsluha CNC drôtovej rezačky

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 150 - 1 330 EUR/mesiacod 900 fix + 20% vairabilná zložka + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zamestnanca na TPP na pozíciu: Obsluha CNC drôtovej rezačky, gravírovanie, skladanie frézovacích vložiek

Popis strojov:
Stroje triedy Fanuc C400iA, Fanuc Series 31i-W MODEL B 5ks.
Programovanie výhodou, nie podmienkou.

Zamestnanca na danú pozíciu zaučíme, následne očakávame samostatnú a zodpovednú prácu:
- upnutie výrobkov a prípravkov podľa dokumentačnej predlohy
- upravenie a zameranie nulových bodov
- úprava programu podľa technickej dokumentácie
- ovládanie meracej techniky v rozsahu štandardného kontrolného postupu
- základná údržba rezačiek, ( výmena filtrov, živice, vodítok a pod.)
- skladanie frézovacích vložiek – treba vidieť.
- gravírovanie na Gravírka IS7000 – upnutie nahranie programu, nulový bod, kontrola

- nastavenie stroja, základná údržba rezačiek (výmena filtrov, živice, vodítok a pod.)
- čítanie technickej dokumentácie

Práca je v trojzmennej prevádzke.
Môžnosť práce nadčasov.

úhrada stravného nad rámec zákona
príjemné pracovné prostredie
možnosť práce nadčasov
príplatok za 100% dochádzku
príplatky za "vylepšováky" v prípade kladného vyhodnotenia a prínosu pre výrobný proces

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Ďakujeme a želáme veľa šťastia v hľadaní novej práce!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

technická gramotnosť
manuálna zručnosť
základná práca s PC
čítanie z technickej dokumentácie
pozornosť a precíznosť
spoľahlivosť
praktické myslenie

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756353  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 330 EUR/mesiacod 900 fix + 20% vairabilná zložka + dochádzkový bonus