Можливість для людей з України

Vodič E - Ilava - Nová Dubnica

Lokalita
Trenčín
1 400 - 2 200 EUR/mesiacčistý príjem vodiča 1400€ - 1600€ ( v závislosti od odpracovaných dní) + možnosť navýšiť príjem
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pravidelná linka medzi skladni Ilava - Nová Dubnica
  • Dopredu určený pracovný čas - pondelok - piatok
  • Pridelené ekologické vozidlo EURO 5 WEE, EURO 6

  • Jednoduchá práca na krátkej trase
  • Vykládka a nakládka len zo zadu
  • Ubytovanie priamo v areáli spoločnosti
  • Možnosť nadčasov
  • Dochádzkový bonus 200€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť vznikla v roku 1993. Otvorenie trhu kamiónovej dopravy v rámci Európskej únie spôsobilo významný rozvoj spoločnosti – za posledných 12 rokov sa spoločnosť značne rozrástla a prevádzkuje až 85 kamiónových súprav a zamestnáva dnes 150 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

  • Pracovitosť, zodpovednosť, slušnosť, morálka
  • Manuálna zručnosť, orientačný zmysel
  • Platná kvalifikačná karta vodiča, zdravotná prehliadka, psychotesty
  • Vodičské oprávnenie C+

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4810214  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac