Nastavovanie a obsluha strojov na výrobu plastových fliaš do Holandska - 15€hod v čistom - nástup 1.5.2024

Lokalita
Holandsko
15 EUR/hod.15€hod v ČISTOM + slušné ubytovanie ZDARMA od 2400€ v čistom mesačne
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výroba – plastových kanistrov napr. na olej
  • Obsluha stroja - plastové diely
  • Vstrekovanie plastov
  • Nastavovanie a kalibrácia strojov na výrobu plastových fliaš podľa stanovených špecifikácií.
  • Monitorovanie procesu výroby a kontrola kvality hotových výrobkov.
  • Zabezpečenie poriadku a čistoty na pracovisku
  • Skúsenosti s výrobou s plastami - podmienkou
  • Pracovná angličtina - podmienkou
  • VLASTNÉ AUTO PODMIENKOU - príspevok na dopravu

  • miesto výkonu práce : Ens, Holandsko ( cca 90km od Amsterdamu)
  • práca na 2-3 zmeny podľa zaradenia
  • príspevok na dopravu 50€/mesiac
  • slušné ubytovanie zabezpečené MAX do 20 km od práce ZDARMA
  • česká pracovná zmluva
  • nie je to práca na turnusy
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo - Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa v Nemecku. Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer, na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s prácou - podmienkou
  • pracovná angličtina - podmienkou
  • ochota pracovať na zmeny

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4760933  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.