Vodič VZV priamo v Malackách - priemerný plat 1350€ - nástup ihneď

Lokalita
Malacky
1 150 - 1 530 EUR/mesiacNástupná mzda: Začiatočník 900€ + dochádzkový bonus 250€ + príplatky za prácu v noci
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na výkladke alebo nákladke kamiónov max 3m
  • práca na pákovom VZV Still do 2to alebo 5 ton
  • 3 zmeny - pondelok - piatok - víkendy voľné

  • Odmeny za vykonané zlepšenia
  • Výkonnostný bonus
  • Dochádzkový bonus
  • Príplatky
  • Odmena za bezškodový priebeh
  • Odmena za prácu na vykládkovej pozícií - 80€
  • Odmena za prácu na nakládkovej pozícií - 150€
  • Príspevok na stravu - 3,70€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • Prax a skúsenosť s prácou na VZV je nutná
  • Platné doklady na VZV / pomôžeme obnoviť neplatný preukaz
  • Dobrý zdravotný stav
  • Čistý register trestov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4746405  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac