Kontrolór - testovač § 22 - mzda 1400€ brutto priamo v Novom Meste nad Váhom

Lokalita
Nové Mesto nad Váhom
1 250 - 1 400 EUR/mesiac- Príplatky za prácu poobede a víkendy. - Výkonnostný + dochádzkový bonus.
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola, malé opravy a testovanie jednotiek podľa predpísaných postupov.
  • práca s technickou dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou
  • kontrola identifikovateľnosti výrobku (označenie)
  • vypísanie príslušnej dokumentácie po ukončení testovania
  • vizuálna kontrola jednotky
  • montážne a elektromontážne práce na linke v prípade potreby
  • asistuje a pomáha marketingu pri vykonávaní zákazníckych testov

  • vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy
  • stravovanie v jedálni
  • dochádzkový bonus 50 €
  • výkonnostný bonus 50 €
  • ubytovanie zabezpečené
  • ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy
  • platené voľno na regeneráciu - 10 dní ročne
  • príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
  • 7,5 hodinový pracovný čas
  • interný náborový príspevok
a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Firma navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Elektrotechnické

  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • manuálna zručnosť
  • vyhláška 508/2009 Z.z. - § 22
  • znalosť práce s PC
  • znalosť strojárskej technológie výhodou
  • zodpovednosť
  • zručnosť
  • samostatnosť
  • iniciatíva
  • ochota pracovať na zmeny
  • flexibilita, schopnosť pracovať v tíme

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4720336  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac